góly 20. Švarc, 44.+ 48. Svoboda - 7. Semotán,
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání David Eppert a Jiří Semotán
Sestava Torpeda:
Procházka - Šnajder, Šmied, Kačena L. - Eppert, Semotán, Štefánek - Suchánek, Mašek (C), Vejražka

Jinonice Po bláznivém ofenzivním festivalu s Paloukem jsme v dalším kole proti aktuálnímu lídrovi nastoupili v identické sestavě, jako minule, jen na postu brankáře vystřídal nemocného Nezbedu poprvé v sezóně Procházka. Měli jste tak hned čtyři kusy na střídání, to soupeř začal bez možnosti vystřídat a až v průběhu prvního dějství jim dorazil sedmý hráč.

Ilustrace

Od začátku zápasu bylo vidět, že se hraje nejen o hodně, ale i kvalitou to mělo druholigové parametry. Skóre se poprvé měnilo v sedmé minutě, kdy si na aut Kačeny naběhl Semotán a parádní střelou poslal Torpedo do vedení - 1:0! Druhý náš gól přišel po dalších 10 minutách, kdy Eppert ve středu hřiště vymíchal soupeře a svou skvělou individuální akci zakončil parádní přihrávkou na volného Šnajdera a ten se z úhlu do odkryté branky nemýlil - 2:0. Šanci na navýšení měl Suchánek, ale toho dnes opustilo střelecké štěstí a ve velké šanci selhal. Zákonitě přišel trest a pěknou kombinaci Akty na jeden dotyk na hranici vápna zakončuje Švarc - 2:1. Naštěstí brzy jdeme opět do dvoubrankového vedení, kdy náš tlak přetaví ve třetí gól Šmied, který propálí vše před sebou - 3:1. Do poločasu zbývá ještě osm minut a my soupeře přehráváme, ale skóre už se do změny stran nemění. První polovina druhého poločasu je opatrnější, ale pak přijde velká šance Štefánka, efektně se zmocňuje na polovině balonu a hodí si balon do protipohybu obránce, následně jde zcela sám na brankáře a za ním navíc Suchánek. Bohužel lépe postaveného spoluhráče nevidí a jeho střelu brankář zlikviduje. Škoda, mohlo být už téměř rozhodnuto a my se uklidňujeme, že v takto fyzicky náročném zápase musí Aktě s jedním hráčem na střídání dojít síly, ale opak byl pravdou. Stačily další čtyři minuty a Heřman Svoboda dvěma góly vyrovnává - 3:3. Obrovský šok po tak skvěle rozehraném zápase. Naštěstí mladý Eppert sám zatáhne balon po lajně, předloží nabíhajícímu Vejražkovi a ten opět strhává vedení na naši stranu - 4:3. A za minutu je to už 5:3, kdy svou střelu otře o tyč Štefánek a vypadá to, že o osudu je rozhodnuto. Ten samý hráč je i na konci další gólové akce o dvě minuty později - 6:3 a skvěle hrající Eppi si připisuje už třetí dnešní asistenci. Sedmý gól přidá krátce před koncem Vejražka po přihrávce Maška, a tak po mimořádně kvalitním výkonu porážíme Aktu - Rez 7:3 a do posledního kola, které nás čeká za 14 dní, tak budeme bojovat o postup, i když to nemáme ve svých rukách...