góly 53. Štefánek - 10. Krupička, 45. Štoncner, 52. Ferneza
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Jan Štefánek
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Šnajder, Šmied, Kačena L. - Semotán, Štefánek, Eppert - Suchánek, Vejražka, Mašek (C)

Libeň Torpedo se ve šlágru kola sešlo ve velmi slušné sestavě se čtyřmi hráči na střídání, to soupeři opět chyběla hlavní ofenzivní zbraň Matěj Krovoza.

Ilustrace

Hned v první minutě utkání jsme mohli jít do vedení, kdy se po obrovské chybě Debaklu v rozehrávce dostal k míči útočník Mašek, ale jeho střelu reflexivně vyrazil brankář Debaklu Valent na roh. V prvních pěti minutách jsme byli lepším týmem, soupeř působil nejistě a vypadalo toi, že by mohl odjet, jak mu název velí, se solidním Debaklem. To se ale vůbec nestalo. My sice tvoříme hru, ale soupeř se postupně rozehrává a pravě vzadu působí velice jistě, navíc s neskutečným brankářem, který nás postupně přivádí k šílenství. V 10. minutě soupeři vyjde smrtící brejk a jde do vedení, my jsme nadále po většinu času na míči, ale vyrovnávací gól nám prostě není dopřán. Tak to pokračuje až do poloviny druhé půle, kdy s nadšením hrající Debakl zvyšuje na 2:0. Poté zkoušíme power-play, kdy Nezbedu vystřídá na pozici autobrankáře Šmied, ale náš tlak a střely likviduje fantastický Valent, dvakrát mu tedy pomůže tyč, ale jeho výkon je prostě neskutečný. Nakonec se soupeři podaří vymanit z tlaku a po zakončení do prázdné zvyšuje na rozhodujících 0:3. Nám se sice krátce poté konečně podaří snížit, kdy zrovna z celkem nevinné akce špičkou kopačky překoná Valenta Štefánek. Ještě se pokoušíme o zázrak, ale naše další velké šance opět likviduje fantom v brance Debaklu. Prohráváme tak 1:3 a místo naděje o postup nás nakonec ještě bude čekat boj o holé přežití ve třetí lize.