góly - 17.+ 53. Wenglorz, 18. Nekvapil, 58. Adamczyk
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Marek Opočenský
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Šnajder, Šmied - Opočenský, Kozák - Mašek (C), Cicala, Chačaturov K.

Jinonice Před zápasem nás potkala velká nepříjemnost, kdy se z různých důvodů omluvilo hned děvet hráčů aktuálního kádru. Povoláni tak byli hráči, kteří už dlouho za Torpedo nehráli - Marek Opočenský a veterán Karen Chačaturov, který opět posunul svůj rekord nejstaršího hráče za Torpedo na hranici 66 let, 8 měsíců a 30 dní. Nutno dodat, že i soupeři chybělo 50 % vstřelených gólů v podobě absence jejich nejlepšího hráče Lukáše Roma.

Ilustrace

Do samotného zápasu jsme nevkročili vůbec špatně a i přes absenci několika opor jsme měli míč častěji na kopačkách a vytvářeli si šance. Tu největší v první desetiminutovce neproměnil aktivní Šnajder. Bohužel jeden z mála brejků soupeř využívá ve 13. minutě a nepříliš umístěnou střelou prostřelí brankáře Nezbedu mezi nohama - 0:1. Ani ne minutu poté už je vážně zle, kdy útočník soupeře obejde Karena Kačaturova a uklidí do branky - 0:2. My neskládáme zbraně a do konce poločasu si vytvoříme tlak, ale vyložené šance nepřicházejí. Tu největší má Opočenský, ale zblízka netrefuje. I úvod druhého dějství patří nám, krásný balon za obranu dostane Kozák ajeho solo nájezd bohužel likviduje skvěle chytající brankář Kliďasu. Další šanci má Mašek po dlouhém nákopu Nezbedy, ale stříli těsně mimo. S přibývajícím časem hru ještě více otevřeme, ale gól se nám prostě vstřelit nedaří, jen brankovou konstrukci. To soupeř v přečíslení se nemýlí a ranou do šibenice zvyšuje - 0:3. Tenhle gól nás definitivně dorazí a přestože po pěkné akci střílí Mašek ve velké šanci opět mimo tři tyče, oupeř nás dorazí ještě čtvrtým gólem, a tak prohráváme s ne úplně kvalitním soupeřem 0:4 a místo ambic na mety nejvyšší to zatím připomíná naši jepičí účast ve 2. lize v sezóně jaro 2018.