Muž Torpeda v utkání Jan Štefánek, Ondřej Kozák a Filip Šmied
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Šmied - Kozák, Štefánek, Chačaturov V. - Mašek (C), Suchánek, Vejražka

Jinonice Jako vedoucí tým tabulky jsme nastoupili doma proti Městké policii v lehce ofenzivnější sestavě, kdy obránce Šnajdera nahradil útočník Vejražka.

Ilustrace

Od úvodu zápasu jsme byli lepším týmem, ale do vyložené šance se zatím nedostali. To soupeř šel z první šance do vedení, kdy si jejich nejlepší hráč Puk navedl balon a parádní ranou pod víko překonal Nezbedu - 0:1. I nadále jsme to byli my, kdo se usadil na polovině soupeře, ale až akce Suchánka 5 minut před změnou stran, který ideálně předložil Vejražkovi skončila gólem - 1:1. Do druhého poločasu jsme vkročili skvěle a už po pár minutách jsme šli do vedení, kdy se šikovně z otočky trefil Suchánek - 2:1. Ten samý hráč ani ne minutu poté mohl přidat uklidňující gól, dal kličku golmanovi, ale místo odkryté brány trefil jen tyč. Pak se do podobné šance dostali i "měšťáci", když šikovně zahraný přímý kop trestuhodně neuklidil do prázdné brány jeden z urostlých útočníků soupeře. Potvrzující gól tak přišel až po polovině druhé půle, kdy se pěkně trefuje Štefánek - 3:1. Zbytek utkání už hrajeme ve velkém stylu a pět minut před koncem se z úhlu trefuje aktivní Chačaturov - 4:1! Otevřený fotbal se hraje nadále, ale velkou šanci po přihrávce Maška zahazuje i Vejražka a v poslední minutě po luxusním pasu Šmieda pro změnu Mašek, a tak vyhráváme po velmi dobrém výkonu 4:1 a nadále se tak držíme na prvním místě tabulky. Příště nás čeká v dohrávaném prvním kole aktuálně druhý tým tabulky, SK MPI Dvorce...