Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
       Tomáš
       Prochy
       Karen
       Záviš
       Láďa
       Šmíďák
       Andrej
       David
       Víťa
       Maťo
       Koza
       Mára
       Štef
       Vlčák
       Roba
       Máša
       Suchy
       Jiří
       Hanz
       Michal
       Honza
       Půča
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Termínový kalendář
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

    Diskuzní forum SKA Torpedo Ohrobec

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Týdeník Hanspaulka
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Portál o fotbale
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě 

PAVEL KEJŘ

všeobecné informace
datum narození: 20.01.1980
národnost: česká
výška / váha: 173 cm / 76 kg
hráčský post: útočník
číslo dresu: 4
počet zápasů liga/pohár: 114 / 12
vstřelené góly liga/pohár: 47 / 2
predchozí hansp.klub: Torpedo Ohrobec, Liboc United
charakteristika
Silový útočník, velký srdcař a bojovník. Jeho životní gól v 60.minutě proti Luciánu "B" na jaře 2004 posunul Torpedo do 5.ligy. Do Torpeda se vrací po učinkování v "rodinném podniku" Liboc United.
osobní informace
prezdívka v klubu: Pavlik
stav / děti: svobodný, nezadaný / 0
vzdělání: vysokoškolské
povolání: zprostředkovatel ubytování
fotbalové začátky: kdysi dávno v dětství...
oblíbený fotbalista: Zinedine Zidane, Ronaldo (BRA), Maradona, Messi
oblíbený klub: FC Barcelona
oblíbená reprezentace (mimo ČR): Španělsko, Argentina
fotbalový cíl: 1. místo v 1. lize v hanspaulce
největší vlastní fotbalový zážitek: zatím postup do 4. ligy...
největší divácký fotbalový zážitek: EURO 1996, všechny zápasy našeho týmu a pochopitelně nezapomenutelný zápas na EURU 2004, ČR - Holandsko 3:2
oblíbené jídlo: svíčková
oblíbené pití: voda se šťávou
osobnost mimo fotbal:
politická strana: ANO
oblíbená barva: modrá a béžová
oblíbené zvíře: ženská
oblíbený film: Vinnetou
oblíbený pořad:
oblíbený herec/herečka: Boleslav Polívka
oblíbená hudba: nemůžu říct, prostě to, co se mi líbí
zájmová činnost: všechny sporty, aktivně i pasivně, zeměpis, astronomie, politika
oblíbená země: kromě ČR asi Itálie
oblíbený bar: Madona
oblíbená restaurace: U Džbánu
módní značka: Favab, Litex, Pepe Jeans
zvláštní znamení: jizva na pravý ruce
pověrčivost: občas
osobnostní typ: sangvinik
přednosti: optimismus
zlozvyky:
co bych nikdy neudělal: nikdy neřikej nikdy:-))
co mám rád: bruslení
co nesnáším: sladký jídlo k obědu
čeho se bojím: ozbrojených lidí
jaký fotbalový zápas bych si přál: vítězný..
životní motto: „Boží mlýny melou.“
fotogalerie hráče: zde.ROZHOVOR S PAVLIKEM PO LISTOPADOVÉM FOTBALOVÉM FIASKU (03.12.2005)
Ladia:Ahoj, Pár otázek do rozhovoru: Budeš pokračovat v hraní i na jaře?
Pavlik: Určitě budu.
Ladia: Co je pro tebe hanspaulka? Nebereš to někdy až moc vážně?
Pavlik: Hanspaulka pro mě znamená velkou zábavu a vzrušení. Pro mě osobně to neni jenom o tom zahrát si fotbal, ale taky si dokázat, že sem lepší než někdo druhej. Jinak to opravdu asi beru víc vážně než někteří spoluhráči v týmu, ale já sem rád, že to tak je, a tak to i zůstane.
Ladia: Co myslíš že je zapotřebí změnit, aby Torpedo hrálo 4.ligu?
Pavlik: No to, co sme si řekli na schůzi klubu: Transparentnější a pevnější střídání by mělo přinést lepší hru. Musí bejt jasný, kdo za kterou chybu nese zodpovědnost a nebát se to pojmenovat , ať už se jedná o kterýhokoli hráče. Defenzivní fáze musí bejt lepší, dostali sme moc gólů - stejně jako sme jich dali!!! Samozřejmě těch branek co sme dali nebylo moc, ale dávat góly je daleko těžší než jim zabraňovat, je těžší tvořit než bořit. Takže mít neutrální skóre a přitom bejt na 3. místě, je divný. Zápasy jako s Little Eden, Sebrankou a Vinohradama se nesměj opakovat!! Prohrát jo, ale ne o 3,4 góly!!! Pokud si každej hráč ( včetně utočníků ) bude plnit na 1. místě DEFENZIVNÍ úkoly ( to je základ ) a potom k tomu přidá svojí nadstavbu ( ofenzivní um ), potom postoupíme vejš.
Ladia: Jak hodnotiš letošní sezónu? Plusy, mínusy - osobní, týmové
Pavlik: To už sem načal v odpovědi na předchozí otázku. Letošní sezonu hodnotim z hlediska týmu jako rozporuplnou. Přestože sme zazanamenali historicky nejlepší umístění, jsem mírně zklamán. Postup byl na dosah. Mrzí mě moc již zmíněný zápasy, hlavně proto, že sem se moc nedostal na hřiště, a když, tak už za bezmála rozhodnutého stavu. Na druhou stranu si myslim, že to byla vůbec nejtěžší skupina, co sme zatim zažili. S týmy jako je Pendula, Little Eden, Sebranka, Dvorce nebo Lachtánci se zkrátka z našeho pohledu nevyhrává pokaždý. Spíš mě mrzí minulá sezona, kdy byl podle mě postup blíž, nebo alespoň lehčí soupeři. Jinak z mího hlediska to hodnotim jako nejlepší sezonu! Možná tomu neodpovídá hodnocení ani počet vstřelenejch gólu, ale já mam zkrátka lepší pocit než kdykoli jindy. Mínusem bylo to, že sem se zdaleka tak často nedostal ke střele z "mezikruží", ale myslim, že příští sezonu budu mít víc příležitostí. Co chci zlepšit, to sou nahrávky. Nemyslim si, že bych byl apriori špatnym nahravačem, ale spíš mi někdy dělá problém se rozhodnout - NAHRÁT?/VYSTŘELIT?/JÍT SÁM?. Hlavně když mě třeba ještě zmátne spoluhráč ( Nahraj mi!, vystřel!, běž! ) . Pozor, to teď nemyslim vůbec negativně. Ale i tohle sem kdysi velmi dobře uměl, takže to určitě ve mě znova objevim. Jak už sem řek, moje pocity ze hry se lepší sezonu od sezony a sem si jistej, že jestli budu zdravej, tak se budu ještě hodně dlouho zlepšovat..
Ladia: Speciální pro tebe - Kdy začneš pracovat na kondičce, aby si vydržel celý zápas?
Pavlik: No Láďo, ja se snažim opravdu pořád, ale v něčem tě zklamu. Nikdy nevydržim celej zápas!!! Aspoň ne v mim tempu. Například v sobotu sem vydržel, plnit sem si jenom defenzivní úkoly. Ale to zkrátka nebylo vono, když se nedá střídat. Potom to vypadá tak, že do toho dám všechno až na posledních 7-10 minut. Pokud někdo vydrží celej zápas, tak má rezervy. Jinak kvůli fotbalu, sem začal běhat, snížil sem spotřebu cigaret na 2 ks za 1 rok a daleko míň piju. Takže zatím díky a ahoj !!!!!


ROZHOVOR S PAVLIKEM, AUTOREM PRVNÍHO HATTRICKU V PÁTÉ LIZE V DRESU TORPEDA, V ZÁPASE SE SPALOVNOU (4:2) (12.11.2004)
Ladia:Ahoj Pavliku, příznivce oranžového expresu jsi letos velice příjemně překvapil svojí golovou explozí a k ní budou směřovat i mé otázky. Zápas se Spalovnou byl zatím Tvým střeleckým vrcholem v dresu Torpeda, prozrad našim příznivcům jak ke Tvému hattricku došlo?
Pavlik: Ahoj Láďo! Sem strašně rád, že jsme se v závěru sezony takhle střelecky vzchopili. Co se týká mého hattricku, tak v tom byla i velká dávka štěstí! Hlavně u 2. golu. Ale já sem se vždycky snažil jít štěstí naproti, tak se mi to v tu chvíli zrovna zúročilo.
Ladia:Poslední 4 zápasy patříš mezi nejlepší hráče týmu nejen podle bodování, ale i názorů expertů,navíc s V.Chačaturovem jsi nejlepší střelec týmu. Jaká magie je za Tvou momentální formou?
Pavlik: No za mojí střeleckou fazonou stojí hned tři rituály: Nemyji si kopačky, vždycky mám při zápase na očích čočky a jsem oholený! -:)))). Jinak si myslím, že už sem se sžil s týmem a na škváře už se cítím daleko líp než, když jsem s Váma 3 sezony zpátky začínal. Ale jinak já osobně mám velmi dobrý pocit ze hry už od prvního zápasu sezony, takže mi ani tak na gólech nebo na osobním hodnocení nesejde, jako spíše na onom pocitu ze hry. Ale na druhou stranu mi velice záleží na výsledcích celého týmu.
Ladia:Torpedo má nyní 8 bodů a v posledním kole ho čeká soupeř z nejtěžších - Deko.Jak se těšíš na souboje s vyhlášeným kononýrem soupeře Obermajerem? A jak myslíš, že dopadne Torpedo v tomto zápase a i ve svém boji o záchranu?
Pavlik: Deko zřejmě bude asi nejmíň hratelný soupeř, ale nikoli nehratelný nebo dokonce neporazitelný. A co se týče souboje s Obermajerem, tak ten mě absolutně nezajímá. Osobně půjdu do zápasu s jasným cílem: VYHRÁT! K tomu však bude zapotřebí heroický výkon, ale s chladnou hlavou. Ohledně našeho boje o záchranu, je ta otázka trochu mimo mísu, neboť tenhle rozhovor zodpovídám později, a už vím že jsme se ZACHRÁNILI!!!! DÍKY VŠEM HRÁČŮM TÝMU!!!!!!. Takže moje ambice na příští sezonu jsou jasné: Nenechat si utéct začátek soutěže a POSTOUPIT DO "ČTYŘKY"!!!
Ladia: Tak díky za tohle interview a přijmi ještě prosím spolu s Mášou poděkování, že se přičiňujete o to, aby TORPEDO OHROBEC bylo interaktivní, a tudíž známe celé české i zahraniční veřejnosti. Díky za rozhovor a hodně úspěchů.ROZHOVOR S PAVLIKEM PO POSTUPU DO 5.LIGY (25.6.2004)
Věrní příznivci SKA Torpeda Ohrobec již určitě vědí, že SKA Torpedo Ohrobec obsadí 3.příčku a je velice blízko historického postupu do páté ligy.A Pavel Kejř tomu hodně pomohl svou brankou v poslední minutě posledního utkání.
Ladia: Ahoj Pavliku, upřímně prozrad, čekal jsi takový úspěch po 4 kolech, kdy Torpedo bylo na sestupové příčce?A kam myslíš, že může současný tým Torpeda nejvýše postoupit?
Pavlik: Ahoj Láďo. Po 4. kolem sem takový úspěch nečekal, ale rozhodně jsem si v dané chvíli ani na sekundu nemyslel, že bychom snad sestoupili. To určitě ne, máme dobrý tým. Co se týká našich možností, myslím že bychom se nemuseli bát ani 3. nejvyšší soutěže. Osobně hraji fotbal s kamarády, z nichž někteří tuto úroveň hrají a nejsou lepší než já. Když budem bojovat, a nikdy se nebudem vzdávat a přidáme k tomu taktický výkon, můžeme jít výš a výš.
Ladia: Jsi znám svojí tvrdou přípravou, kterou jsi v závěru sezony ještě zintenzivnil, můžeš z ní něco prozradit?
Pavlik: No s tou přípravou to není až zas tak horké, i když je pravda, že v závěru sézony jsem se snažil vylepšit svojí zoufalou kondici. Konkrétně jsem chodil večer běhat. Bohužel mě v závěru přibrzdilo zranění kyčle.
Ladia: A poslední otázka je jasná.Co ti proběhlo hlavou, když jsi vstřelil rozhodující branku v poslední minutě rozhodujícího utkání?
Pavlik: Že se nám podařil neskutečný obrat, který se nestáva často. Další myšlenky se zaobíraly směrem k "PĚTCE"
Ladia: Díky za rozhovor a hodně úspěchů v dresu SKA Torpeda Ohrobec!
Ladia: Neodpustím si bonusovou otázku. Vysvětli prosím fanouškům tzv. Pavlikovi počty.
Pavlik: Taky díky za rozhovor, co se týká poslední otázky, tak pojem "Pavlikovi počty" znamená mojí někdy možná až naivně optimistickou povahu. Prostě když je možné získat byť jen teoreticky určitý počet bodů, tak v to věřím. Dokud mě někdo neporazí, nikdy předem neřeknu, že je favorit.
 


SKA Torpedo Ohrobec    Copyright Torpedo Ohrobec 2003   Webmaster: Lukáš Mašek   e-mail: lukas.masek@seznam.cz