rozhodčí (tým) Boubín (deleg. za FK Virtus Praha) 5
Herní podmínky (10 maximum)
Muž Torpeda v utkání Ondřej Kozák
Sestava Torpeda:
Kačena L. - Šnajder, Šmied - Štefánek, Kozák - Suchánek, Mašek (C)

Jinonice Po prohraném důležitém zápase s A.G.Č.V. jsme již bez postupovým ambicí nastoupili opět v pozměněné sestavě, kdy trio Eppert, Cicala, Vejražka nahradila dvojice Kozák - Suchánek. Do brány se opět musel postavit obránce Kačena.

Ilustrace

Narozdíl od minulého zápasu se začalo o poznání opatrněji a na první šance se čekalo až do dvacáté minuty, kdy Suchánek po pěkné individuální akci zakončil těsně vedle. Pak musel vytáhnout něco ze svého umění i brankář Kačena, kdy reflexivně vytáhl prudkou střelu soupeře z hranice vápna. Bohužel další vzruh v našem vápně už skončil v bráně, kdy dorazil vyražený balon nejlepší hráč Speciálu Navrátil - 0:1. Po zbytek poločasu jsme se usadili na polovině soupeře, ale náš místy až drtivý tlak ke gólu nevedl. I úvod druhého dějství patřil nám a už po šesti minutách se nám podařilo vyrovnat kdy střelu Suchánka usměrnil Kozák za záda brankáře Bráníku - 1:1. Náš tlak nepolevoval, hráli jsme jako bychom prohrávali s hodně vysunutým rozehrávajícím brankářem Kačenou, ale vyloženou gólovku nemáme. To soupeř se dostal do jednoho ryhlého protiútoku, při kterém sám útočník hostí míří na Kačenu, ale jeho dělovka se naštěstí odrazí od tyče. Pak už přicházejí naše šance ale hlava Šnajdera po centru Šmieda končí na spojnici břevna a tyče a pokus aktivního Štefánka pro změnu na tyči. Čtyři minuty před koncem špatně a riskantně rozehraje Šmied, kdy je vysunutý i náš brankář míče se zmocní Navrátil a nemá problém zakončit do prázdné branky - 1:2. Tohle jsme fakt po taktické stránce hrubě nezvládli. Závěrečný tlak sice končí gólem Šmieda, ale tomu předcházel dle rozhodčího útočný faul, takže se skóre nemění a se závěrečným hvizdem tak přichází naše 150. ligová prohra v Hanspaulce. V příštích dvou kolech hrajeme se zachraňujícími týmy Samsonem Bonella a Paloukem, z nichž by to chtělo získat alespoň dva body a dohrát tak sezónu v poklidu...