Home

  Torpedo
    Klub
    Soupiska
    Stadion
    Fotogalerie
    Rozhovory

 Statistika
    Účasti v soutěžích
    Tabulka střelců
    Brankáři
    Starty
    Rekordní výsledky

 Aktuální sezóna
    Tabulka
    Výsledky
    Rozpis zápasů
    Soupeři

 Historie
    Torpedo Ohrobec

 Dokumenty
    Konečné tabulky
    Histor. tabulka HL
    Zápis o utkání

 Odkazy

    Pražský svaz malého fotbalu
    Týdeník Hanspaulka
    Torpedo na mujtym.psmf.cz

    Stránky 1999 Praha
    Výsledky z českých soutěží
    Zprávy z fotbalu na fotbal.idnes.cz
    Zprávy z fotbalu na isport.blesk.cz
    Zprávy z fotbalu na efotbal.cz
    Pražský fotbalový svaz
    Portál o fotbale
    Soccerway.com - všechny ligy světa
    On-line zápasy
    Livesport.cz - výsledky živě




3.B liga - podzim 2020

pořadí zm. tým zápasů bilance skóre body
1. FC Debakl 7 7-0-0 28:15 14
2. A.G.Č.V. 7 6-1-0 25:10 13
3. Absinth 8 5-1-2 29:25 11
4. Městská policie 7 4-1-2 24:16 9
5. La Famiglia 8 3-2-3 23:14 8
6. GFC Regent A 8 2-4-2 13:14 8
7. FC Kliďas 8 2-3-3 23:20 7
8. Speciál Bráník B 7 3-0-4 26:24 6
9. Akta - rez 8 3-0-5 26:32 6
10. Koberce Trend ARG 7 2-0-5 22:32 4
11. SKA Torpedo Ohrobec 7 2-0-5 14:25 4
12. Barclays 8 0-0-8 17:43 0

            Vysvětlivky:

              Postup
              Případný postup
              Sestup

Aktuální tabulka dle PSMF zde.


Zbývá odehrát:

Dohrávka 2. kola
Speciál Bráník B – A.G.Č.V. Út 11.5. 20:15 MIKU4

Dohrávka 6. kola
Městská policie – Debakl FC Út 11.5. 18:00 ZAK

Dohrávka 7. kola
Koberce Trend ARG – Torpedo Ohrobec SKA Út 11.5. 19:15 MOTO4

9. kolo
Debakl FC – Akta-rez Út 18.5. 18:00 ZAK
La Famiglia – Absinth Út 18.5. 18:15 ARIT
Barclays – Torpedo Ohrobec SKA Út 18.5. 19:15 MOTO4
Kliďas FC – A.G.Č.V. Út 18.5. 20:15 MIKU2
Městská policie – Speciál Bráník B St 19.5. 19:15 SANC2
GFC Regent A – Koberce Trend ARG St 19.5. 19:15 ZAK

10. kolo
Akta-rez – La Famiglia Po 24.5. 19:30 ARIT
Koberce Trend ARG – Kliďas FC Út 25.5. 19:00 METE1
Absinth – Městská policie Út 25.5. 19:00 P3
A.G.Č.V. – Debakl FC Út 25.5. 19:15 ZAK
Torpedo Ohrobec SKA – Speciál Bráník B Út 25.5. 19:15 MOTO1
Barclays – GFC Regent A St 26.5. 19:15 ZAK

11. kolo
Speciál Bráník B – Absinth St 09.06. 17:45 MIKU4
Městská policie – Akta-rez St 09.06. 17:45 MIKU3
La Famiglia – A.G.Č.V. St 09.06. 17:45 MIKU2
Kliďas FC – Barclays St 09.06. 17:45 MIKU1
Debakl FC – Koberce Trend ARG St 09.06. 18:00 KORAB
GFC Regent A – Torpedo Ohrobec SKA St 09.06. 18:00 ZAK


























SKA TORPEDO OHROBEC

    Copyright Torpedo Ohrobec 2007   Webmaster: Lukáš Mašek   e-mail: Lukas.Masek@seznam.cz