11. koloRestaurace
U Pecků "B"
3:5
(0:3)
góly 31. Štefánek, 47. Šmied, 60. Eppert - 8. Votava, 24.+ 26. Socher, 54. Kruml, 55. Valta
Sestava Torpeda:
Nezbeda - Šnajder, Šmied, Kačena L. - Štefánek, Eppert, Kozák, Semotán - Procházka, Mašek (C)

Libeň Na poslední zápas nám na poslední chvíli vypadla trojice Viktor Chačaturov, Suchánek a Vejražka.

Ilustrace

Samotný zápas jsme nezačali vůbec špatně, ale v koncovce se trápili. Soupeř šel do vedení povedenou střelou ještě daleko za vápnem. I nadále jsme s posílenými Pecky drželi krok, než přišly dva slepené góly krátce před poločasem a rázem to bylo 0:3. Do druhého dějství jsme ale vkročili parádně a hned v jeho úvodu se prosadil důrazný Štefánek 1:3. Poměr sil se otočil a my byli lepším týmem, ale šance přicházely na obou stranách. Dvanáct minut před koncem nejhezčí akci po ose Eppert - Štefánek - Šmied poslední jmenovaný zakončuje přesně - 2:3 a my se ženeme za vyovnáním. Krátce poté prostřídáme v bráně a nezbedu nahrazuje přichytávající Lukáš Kačena. Bohužel soupeř z brejku dává z těžkého úhlu nádherný a rozhodující gól přesně do šibenice - 2:4. Hned po rozehrání trefuje Eppert z poloviny hřiště tyč a z následného protiútoku Torpedo znova inkasuje a až v poslední minutě upravuje Eppert za přispění chybujícího gólmana na konečných 3:5. Porážka o to víc bolí, když se hned po zápase dovídáme od soupeře, že vedoucí Dvorce senzačně prohrály s Bráníkem a nás mohla případná výhra posunout do "dvojky"...